London flower delivery Bloom House THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA

برنامه کلاس ها

برنامه کلاس های آموزش زبان های خارجی آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان

تقویم دوره ها و کلاس های آموزشی ترمیک آموزشگاه زبان اندیشه پارسیان

دوره ها و کلاس های آموزش زبان بر روی تقویم زیر به تفکیک نام دوره ها مشخص شده اند. با کلیک بر روی هر یک از آنها، می توانید مشخصات دوره را به تفصیل مشاهده نمایید. همچنین برای مشاهده دوره هایی که مد نظر دارید، می توانید نام دوره و یا زبان مورد نظر را مشخص کرده و بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید. در ضمن می توانید با کلیک بر روی فلش های جهت دار در بالای تقویم، برنامه ترم های آتی و یا قبلی را مشاهده نمایید.

موسسه زبان انديشه پارسيان در سال ۱۳۸۲ به کوشش و اهتمام جمعی از كارشناسان زبان و اساتيد دانشگاه تأسيس گرديد و در همين راستا توانسته تاکنون زبان آموزان بسیاری را به اهداف بلندشان برساند. موفقیت های بی شمار دانشجویان ما در زبان های مختلف گواه بر داشتن کادری مجرب است. تلاش ما بر این است تا با پویایی و نوگرایی حرف تازه ای در زمینه آموزش و پژوهش داشته باشیم. در اندیشه پارسیان هنر ما همنشین ساختن هم اندیشی و دگراندیشی است و نوآموزی میوه این همنشینی. به ما بپیوندید تا یادگیری تان رنگ تازه ای به خود بگیرد.

در حال حاضر در اندیشه پارسیان، زبان های انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی به صورت حضوری و آنلاین ، همچنین خصوصی و گروهی برکزار می شود.

آدرس آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین پاکنژاد و فرحزادی، پلاک ۲۴۲

تلفن تلفن های تماس: ۸۸۳۷۴۲۲۰ - ۸۸۳۷۴۲۲۱ - ۸۸۳۶۸۴۱۰ - ۸۸۳۶۸۴۰۹

ایمیل ایمیل: info@andisheparsian.com

اندیشه پارسیان

© تمامی حقوق برای موسسه آموزش زبان های خارجی اندیشه پارسیان محفوظ است.

London flower delivery London flower subscription THE WORLD'S FIRST FITNESS SOCIAL MEDIA PLATFORM FITNESS SOCIAL MEDIA
ثبت نام در آزمون ÖSD